Aangepast trainingsschema per maandag 2 mei t/m donderdag 30 juni


Vanaf maandag 2 mei komt er een aangepast trainingsschema voor alle teams. Na de competitie wordt de animo om in de zaal te trainen bij veel leden een stuk minder. Daarnaast start per 9 mei ook het beachseizoen. Om in de zaal voldoende spelers te houden, worden teams bij elkaar gevoegd.

Tijdelijk schema 2016

Dit schema blijft tot uiterlijk eind juni in werking. Na die tijd blijft alleen de Instuifavond op de woensdag over om te volleyballen.

Op woensdag 27 april (Koningsdag) en donderdag 5 mei (Bevrijdingsdag) is de zaal dicht!

Jeugd

  • De jeugdtrainingen op maandag en dinsdag vervallen.
  • Bij de jeugdgroepen zijn er wel trainers. De trainingen gaan door tot eind mei. Dan stopt de jeugd.
  • * MA2 is opgedeeld in 2 groepen. Bij D9 trainen op de dinsdag de meisjes die naar de senioren gaan. Dit zijn Larissa van Doorn, Loes Jeucken, Rebecca Huneva en Katja Salauyova. Op de donderdag trainen Basia van Vliet, Amber Bultena en Melanie Beems mee bij Machiel.

Senioren

  • De groepen gaan zonder trainer volleyballen. Als na mei geen jeugd meer traint moet de zaal bij de eerste ronde worden geopend. De laatste groepen moeten met elkaar de bar afsluiten en de zaal weer sluiten.

Vragen of opmerkingen graag sturen naar tc@vvkratos.nl.