Kratos deze week


Het overzicht van scheidsrechters, tellers en bardiensten voor de komende periode staat hier:

De bardiensten van deze week:

DatumTijdTeamLid
Di 16/1021:30 - 23:00D1Nina Kuipers - Ilona Lievaart
Di 16/1023:00 - 23:45H4Arjan Kruizinga - Paul Souren
Di 16/1020:00 - 21:30D2Veerle Wiemans - Abke van Zandwijk
Wo 17/1020:00 - 21:30H5Willem Jansema - Paul Lancelot
Wo 17/1021:30 - 23:00D7Kitty Haas - van der Hoorn - Conny van Meijeren
Wo 17/1023:00 - 23:45D6Leandra David - Willemine Janss - Vermeulen
Do 18/1021:00 - 22:30H3Joost Romijn - Michael Velzeboer
Vr 19/1018:45 - 21:00RX1Rob van Praag - John Molenaar
Vr 19/1018:45 - 21:00RX1Quin van Valen
Vr 19/1021:00 - 22:30D5Youska van der Weide - Eva Gazan
Vr 19/1021:00 - 22:30D5Femke Glorie
Vr 19/1023:00 - SluitRX1Andrea Russel
Vr 19/1023:00 - SluitH8Bob Li - Aad van Oosten
Za 20/1011:30 - 13:30H6Niels Huijer
Za 20/1011:30 - 13:30H2Erik Drop - Danny Fens
Za 20/1013:30 - 15:30H4Pieter Zwart - Fabio Gatti
Za 20/1013:30 - 15:30H1Gerben van der Kooij
Za 20/1015:30 - 17:30H2Paul Hobijn - Gijs Slagmolen
Za 20/1015:30 - 17:30H2Dirk van Tuyl
Za 20/1017:30 - SluitD11Elja van Diemen - Albina Kostiuchenko
Za 20/1017:30 - SluitD11Angela Poedai

 

En het speelschema inclusief scheidsrechters en tellers van deze week:

 

17-10-2018

20:00Veld 2H4I-AJ

Kratos '08 HS 8 - Kratos '08 HS 11

SR: Teller: Joost Haubrich (H5)
 

19-10-2018

19:30Veld 1H3O-KI

Kratos '08 HS 7 - Monza HS 3

SR: Teller: Rick Goossen (RX1)
19:30Veld 2D2K-AH

Kratos '08 DS 5 - VollinGo DS 5

SR: Teller: Lisenka Brons (RX1)
19:30Veld 3H4I-FI

Kratos '08 HS 9 - Kratos '08 HS 10

SR: Teller: Arno Goossen (RX1)
19:30Veld 4D1E-DE

Kratos '08 DS 2 - Aspasia DS 1

SR: Teller: Carla van Erp (RX1)
21:30Veld 1H4I-AH

Kratos '08 HS 8 - Punch HS 12

SR: Teller: Iris van Gaalen (D5)
21:30Veld 2RHXA21-CD

Kratos '08 XR 1 - Netwerk XR 1

SR: Teller: Sara Kooistra (D5)
21:30Veld 3D3P-DE

Kratos '08 DS 6 - Kalinko DS 9

SR: Teller: Romea van Rijt (D5)
21:30Veld 4D4K-KI

Kratos '08 DS 10 - Monza DS 4

SR: Teller: Yana Sankevich (D5)
 

20-10-2018

12:00Veld 1CC61B1-CD

Kratos '08 N6 1 - Netwerk N6 1

SR: Teller: Maarten Nijenhuis (H6)
12:00Veld 2MB1I1-CE

Kratos '08 MB 1 - VCO MB 1

SR: Teller: Joao Manuel De Oliveira Barbosa (H6)
12:00Veld 3MC1F1-FB

Kratos '08 MC 1 - Zovoc MC 1

SR: Teller: Mohamed Saleh (H2)
12:00Veld 4JA1D1-DE

Kratos '08 JA 1 - Kalinko JA 1

SR: Teller: Bart van As (H6)
14:00Veld 2H2J-GB

Kratos '08 HS 6 - Kratos '08 HS 3

SR: Teller: Simon Witmaar (H4)
14:00Veld 3H1E-AH

Kratos '08 HS 2 - GSC Haaglanden HS 2

SR: Teller: Gertjan de Werk (H4)
16:00Veld H1F-BG

Kratos '08 HS 1 - Velo HS 2

SR: Thijs van Aalst (H5)Teller: Nick Martijn (H6)
16:00Veld 3H2K-BG

Kratos '08 HS 4 - Zovoc HS 3

SR: Teller: Jasper van Loon (H6)
16:00Veld 4D4J-DE

Kratos '08 DS 11 - Sovicos DS 7

SR: Eveline Ligthart (D6)Teller: Daniël Mulder (H6)