Aftrap nieuw seizoen


Aankomend weekend (20-21 september) gaan de wedstrijden weer beginnen en dit willen wij vieren! Vrijdag en zaterdag spelen er veel teams thuis. Om de gezellige Kratos-sfeer er gelijk goed in te brengen zal de kantine een beetje versierd worden en voorzien zijn van een lekker hapje. Daarnaast is er op zaterdag een DJ aanwezig bij de wedstrijden van dames 1 en heren 1, die tijdens het inlopen, de time-outs en de set wissels voor extra adrenaline zorgt! Mocht je niet thuis spelen dan is het dus zeker de moeite waard om je verenigingsgenoten even aan te komen moedigen. Om vervolgens daarna gezellig met z’n allen te genieten van een hapje en drankje.

Met z’n allen maken we het weer gezellig, tot dan!

De nieuwe activiteiten- en feestcommissie:
Ashley van der Drift (D5)
Sandra Verkerk (D3)
Jessica van der Wilk (D5)
Esther Veldhuizen (D5)
Pippi Elliott (D5)
Lotte Nijs (D1)
Abke van Zandwijk (D1)