Professionalisering ALV op 30 maart


De afgelopen maanden hebben een aantal Kratossers met elkaar nagedacht en plannen gemaakt voor een belangrijke stap voor onze vereniging: het aannemen van een professional en daarmee groeien tot “Nevobo Superclub”. Waarom willen we dit? Op deze manier zullen we als vereniging kunnen groeien, onze jeugdafdeling verbreden en verbeteren, kunnen we onze trainers beter opleiden en ons technisch beleidsplan beter uitdragen.

Wil je hier over meedenken, meepraten, meestemmen of vind je het gewoon interessant om mee te luisteren? Kom aanstaande donderdag 30 maart om 20:00 naar de speciale Professionalisering ALV! Meer informatie is te vinden in de uitnodiging die je via de e-mail hebt ontvangen. Tip: lees alvast meer op nevobo.nl/besturen-organiseren/professionaliseren