Kratos deze week


Het overzicht van scheidsrechters, tellers en bardiensten voor de komende periode staat hier:

De bardiensten van deze week:

DatumTijdTeamLid
Di 17/0421:30 - 23:00H8Quick van Rijt - Chris Booij
Di 17/0423:00 - 23:45H5Pieter Zwart - André Dessens
Di 17/0420:00 - 21:30H7Aljoscha Wahl - Maarten Witmaar
Wo 18/0420:00 - 21:30D8Natasja Cenin - Kimberley Fakkert
Wo 18/0421:30 - 23:00D4Carjo Drewes - Els ter Haar
Wo 18/0423:00 - 23:45H2Danny Fens - Bas Steen
Vr 20/0418:45 - 21:00H11Giordano Mattoni - Jorn van Putten
Vr 20/0418:45 - 21:00H11Rob van Beijnhem
Vr 20/0421:00 - 23:00H3Bas van Leeuwen
Vr 20/0421:00 - 23:00D7Eef Kroon - Maartje van der Leeden
Vr 20/0423:00 - SluitH11Bart Boshuizen - Gabriele Bulgarini
Vr 20/0423:00 - SluitH11Edgars Labans
Za 21/0413:30 - 15:30H8Gabriel Droulers
Za 21/0413:30 - 15:30D11Ditte Tangkau - Sèra Zalman
Za 21/0415:30 - 17:30H9Cas Boshuizen - Thomas Damhuis
Za 21/0415:30 - 17:30H9Bob Li
Za 21/0417:30 - SluitD11Angela Poedai - Lisa van Sluis
Za 21/0417:30 - SluitD11Cher Tiemens
Za 21/0411:30 - 13:30D1Larissa Masselink

 

En het speelschema inclusief scheidsrechters en tellers van deze week:

 

20-4-2018

19:30Veld 1D3P-KB

Kratos '08 DS 7 - Yaarana DS 1

SR: Teller: Coen van Meijeren (H1)
19:30Veld 2H2K-GF

Kratos '08 HS 3 - Inter Rijswijk HS 6

SR: Teller: Marco Montabone (H1)
19:30Veld 3H2K-ID

Kratos '08 HS 6 - Dosko HS 3

SR: Teller: Casper van Westbroek (H1)
21:30Veld HPC-GF

Kratos '08 HS 1 - Punch HS 1

SR: Teller: Wouter van den Bekerom (H3)
21:30Veld 4H4I-JC

Kratos '08 HS 11 - Punch HS 12

SR: Teller: Kai Bosma (H3)
 

21-4-2018

12:00Veld 1MB1H2-CA

Kratos '08 MB 1 - Kalinko MB 1

SR: Teller: Arik van Rijt (H9)
12:00Veld 2MA2J2-CA

Kratos '08 MA 2 - Nesselande MA 3

SR: Teller: Anouk Smekens (D1)
12:00Veld 3JB1E2-CF

Kratos '08 JB 1 - Velo JB 1

SR: Teller: Mariska Vrolijk (D1)
12:00Veld 4CC61C2-AE

Kratos '08 N6 1 - Kalinko N6 3

SR: Teller: Bram Valstar (H9)
14:00Veld 3BD-GF

Kratos '08 DS 1 - Studentfiets - USV Protos DS 1

SR: Teller: Yewon Cha (D11) - Sifra Lödel (D11)
14:00Veld 3H3O-ID

Kratos '08 HS 9 - Punch HS 8

SR: Teller: Hein van der Ploeg (H8)
14:00Veld 4MC3E2-CF

Kratos '08 MC 1 - Zovoc MC 5

SR: Teller: Quinten van der Kooij (JB1) - Cassel Jamie van der Kooij (JB1)
16:00Veld 1D4I-AL

Kratos '08 DS 11 - Monza DS 3

SR: Teller: Luuk Wolf (H9)
16:00Veld 2H3N-KB

Kratos '08 HS 8 - Aspasia HS 3

SR: Teller: Lisanne Schoof (D1)
16:00Veld 3MA1I2-CA

Kratos '08 MA 1 - PQV Pijl Solutions MA 1

SR: Teller: Nina Kuipers (D1)
16:00Veld 4JC1E2-CB

Kratos '08 JC 1 - Kalinko JC 1

SR: Teller: Gijs van Vliet (H9)