Kratos deze week


Het overzicht van scheidsrechters, tellers en bardiensten voor de komende periode staat hier:

De bardiensten van deze week:

DatumTijdTeamLid
Di 20/1121:30 - 23:00D1Ilona Lievaart - Lotte Martijnse
Di 20/1123:00 - 23:45H11Bart Boshuizen - Boris Duijff
Di 20/1120:00 - 21:30D2Karlijn Bezemer - Sanne Harmsen
Wo 21/1120:00 - 21:30H5Kai Bosma - Paul Lancelot
Wo 21/1121:30 - 23:00D10Saskia Arkesteijn - Miranda van Gaalen
Wo 21/1123:00 - 23:45D6Mascha Vollebregt - Bernadet Hoogenboom
Do 22/1121:00 - 22:30H3Jens Boumans - Joël Haas
Vr 23/1118:45 - 21:00H11Job Rauch - Wouter Timmerman
Vr 23/1118:45 - 21:00H11Thomas Hartelman
Vr 23/1121:00 - 22:30D10Barbara Moget - Sèra Zalman
Vr 23/1121:00 - 22:30H8Bob Li
Vr 23/1123:00 - SluitD7Liesbeth van Rietschoten - Maura van Strijp - Houtenbos
Vr 23/1123:00 - SluitD7Marieke Zwart - Bergwerff
Za 24/1111:30 - 13:30D5Sara Kooistra - Romea van Rijt
Za 24/1111:30 - 13:30D5Yana Sankevich
Za 24/1113:30 - 15:30H7Ioannis Protonotarios - Gijs van Vliet
Za 24/1113:30 - 15:30H7Luuk Wolf
Za 24/1115:30 - 17:30D5Youska van der Weide - Eva Gazan
Za 24/1115:30 - 17:30D5Femke Glorie
Za 24/1117:30 - SluitH1Coen van Meijeren
Za 24/1117:30 - SluitH7Cas Boshuizen - Maarten de Glopper

 

En het speelschema inclusief scheidsrechters en tellers van deze week:

 

23-11-2018

19:30Veld 1D4K-KE

Kratos '08 DS 10 - GSC Haaglanden DS 10

SR: Conny van Meijeren (D7)Teller: Tessa Meulensteen (D7)
19:30Veld 2H4I-AD

Kratos '08 HS 8 - Monza HS 5

SR: Edith Innemee (D8)Teller: Margreth van der Lugt (D7)
19:30Veld 3H4I-IG

Kratos '08 HS 10 - Velo HS 3

SR: Marius Biewenga (H11)Teller: Edgars Labans (H11)
19:30Veld 4H1E-AD

Kratos '08 HS 2 - Castellum HS 1

SR: Willem Jansema (H5)Teller: Kitty Haas - van der Hoorn (D7)
21:30Veld 1D3O-IG

Kratos '08 DS 7 - Velo DS 4

SR: Ed van den Hoek (H10)Teller: Laura Jou Ferrer (D10)
21:30Veld 2H4I-JF

Kratos '08 HS 11 - Kratos '08 HS 9

SR: Felix Schouten (H2)Teller: Sifra Lödel (D10)
21:30Veld 4H2I-IG

Kratos '08 HS 5 - GGV HS 1

SR: Erik Meijer (H8)Teller: Larisa Gottstein (D10)
 

24-11-2018

12:00Veld 1CC61B1-CF

Kratos '08 N6 1 - GSC Haaglanden N6 1

SR: Zoran Gavric (H3)Teller: Momo Borchert (MB2) - Michelle Kewaldar (MB2)
12:00Veld 2MC3G1-CF

Kratos '08 MC 2 - Zovoc MC 5

SR: Marco Koster (H3)Teller: Emani Tumi (MB2) - Tori Beuker (MB2)
12:00Veld 3JB1D1-CB

Kratos '08 JB 1 - Kalinko JB 1

SR: Joyce Andringa (D5)Teller: Alec Scherbateyeva (MB2) - Saivia Teunissen (MB2)
12:00Veld 4JA1D1-DC

Kratos '08 JA 1 - Zovoc JA 1

SR: Teller: Lisa Kewaldar (D5)
14:00Veld 1D2J-HL

Kratos '08 DS 4 - DEO DS 1

SR: Kim Ijspeert (H1)Teller: Maarten Witmaar (H7)
14:00Veld 2H2J-BC

Kratos '08 HS 3 - VVV Delta HS 4

SR: Arjan van Wijk (H1)Teller: Gerben van der Kooij (H1)
14:00Veld 3D2K-AD

Kratos '08 DS 5 - Thor DS 3

SR: Martijn van der Valk (H1)Teller: Bas Steen (H1)
14:00Veld 4MB3B1-BC-2

Kratos '08 MB 2 - VollinGo MB 3

SR: Aljoscha Wahl (H7)Teller: Chris van Kan (JB1) - Julian Koot (JB1)
16:00Veld 1H1F-BC

Kratos '08 HS 1 - Inter Rijswijk HS 4

SR: Teller: Lynn van der Weide (D5)
16:00Veld 3MC1F1-FA

Kratos '08 MC 1 - Kalinko MC 2

SR: Michael Velzeboer (H3)Teller: Anouk de Looff (MB2) - Mila Lubbers (MB2)
16:00Veld 4H3O-KE

Kratos '08 HS 7 - Punch HS 10

SR: Eveline Ligthart (D4)Teller: Iris van Gaalen (D5)