Hoe kan ik inloggen?


Inloggen op de Kratos-site

Inloggen op de Kratos site kan met je username of met het e-mailadres wat bij de ledenadministratie bekend is. De username is je voornaam, tussenvoegsel en achternaam aan elkaar geschreven zonder leestekens en spaties. Als je bijvoorbeeld Jan van der Wal heet, dan is de username “janvanderwal”.

Als je nog niet eerder hebt ingelogd, dan moet je eerst je wachtwoord opvragen. Dit door je door naar Wachtwoord opvragen te gaan en hier je username of e-mailadres in te vullen. Dan krijg je vanzelf een mailtje met verdere instructies.

Als je de foutmelding “ERROR: Invalid username or e-mail.” verschijnt, of het lukt niet om in te loggen, vul dan onderstaand formulier in en dan zullen we contact met je opnemen.

 

Je naam (verplicht)

Je email (verplicht)

Geef aan wat je geprobeerd hebt om in te loggen: